Kings Of Legions

Odkryj nowy świat...

Pierwszy taki projekt na polskiej scenie! Progresywna historia, stań na czele jednego z sześciu miast, zarządzaj nim i graczami, którzy wspólnie je tworzą i miej realny wpływ na losy świata i kolejnych wydarzeń! Eksploruj instancje by zdobyć wiele kruszców bądź dołącz do jednego z bractw, aby zyskać dostęp do legendarnych broni i zniszczyć swoich przeciwników! Obszerna fabuła, z wieloma wątkami, która opowie o losach świata i dostarczy niezapomnianych wrażeń, ale to dopiero początek przygody, początek wszystkiego, to THE BEGINNING!

Adres serwera: WKRÓTCE

Historia

Akcja ma miejsce w Gotmarze, krainie położonej na największej z wysp Archipelagu Zachodniego, który wchodzi w skład Konfederacji Zjednoczonych Królestw.

Królestwo Gotmaru, bo ta nazwa towarzyszyła mu przez większość jego istnienia, jest podzielone na sześć głównych prowincji oraz niezależną stolicę, którą jest Ravensberg. Asengrath, Rivania, Kelenwald, Varania, Belinge i Gelecja, to nazwy regionów, które po śmierci króla Gotmaru toczą między sobą walkę, by przejąć władzę na wyspie. Każda z prowincji posiada swój niepowtarzalny charakter, specyficzne uwarunkowania geograficzne oraz cechy, które odróżniają je od pozostałych. Przemierzaj olbrzymie połacie lasów, kilometry dróg i ścieżek. Zwiedzaj niezbadane dotąd ruiny, które widziały skutki wojny, jaskinie kryjące w sobie niezbadane sekrety oraz przydrożne osady, w których zawsze znajdziesz coś ciekawego.

W centrum wyspy znajduje się Wolne Miasto Ravensberg – największa metropolia w Gotmarze, a zarazem jedno z największych miast znanego świata oraz dawna stolica Królestwa. Jest ona głównym ośrodkiem handlu, rzemiosła, nauki oraz miejscem, do którego każda droga prowadzi strudzonego wędrowca. Dziesiątki ulic, domów, straganów z towarami pochodzącymi z całego świata, główny port oraz dawny zamek królewski, a obecnie siedziba gubernatora miasta. To miejsce, w którym z pewnością będziesz chciał pozostać dłużej niż jedną noc. Pamiętaj jednak, że poza noclegiem i uciechami dla ciała i duszy mogą tam Cię spotkać również niechciane problemy z najpotężniejszym z nich na czele – Gildią Złodziei.

Tereny, które zostały splądrowane przez wojnę domową między prowincjami, stały się idealnym podłożem dla rozpanoszenia się bandytów na całym obszarze wyspy, którzy stanowią obecnie największe zagrożenie. Rozbuduj swoje miasto, zbierz drużynę i razem stawcie czoła zagrożeniom: bandyci i inni gracze to tylko wierzchołek góry lodowej, a prawdziwe niebezpieczeństwo dopiero nadejdzie.

Poznaj największe tajemnice, jakie skrywa w sobie Królestwo Gotmaru. Podejmij się wyzwania i spróbuj pokonać inne prowincje albo zawrzyj pokój i zapobiegnij wojnie. Każda twoja decyzja będzie miała konsekwencje w bliższej lub dalszej przyszłości, więc wybieraj mądrze podróżniku!

FAQ

Co to za serwer?

Serwer jest mieszanką zarządzania miastem, RP/G i sandboxa. Ponadto gracze mają rzeczywisty wpływ na bieg wydarzeń i sami mają możliwość ich kreowania. To jak potoczą się losy królestwa leży tylko i wyłącznie w rękach graczy.

Czy gracz będzie mógł zachodzić w szersze interakcje ze światem tj. budowanie, niszczenie otoczenia?

Oczywiście, z ograniczeniem do wyznaczonych obszarów, będzie tam możliwość wpływania na otoczenie np. budowa własnego miasta, etc.

Czy drzewka rozwoju postaci bądź zdobywanie punktów doświadczenia występują na serwerze?

Na ten moment nie planujemy wprowadzenia różnego rodzaju rozwoju postaci, zdobywania punktów doświadczenia, czy też umiejętności. Serwer bazuje na obszernej linii fabularnej w klimacie średniowiecza z domieszką fantasy.

Czy linia fabularna jest obowiązkowa?

Nie jest obowiązkowa, stanowi ona jednak urozmaicenie całej rozgrywki. Pomaga ona graczowi lepiej zrozumieć klimat panujący w świecie gry.

Czy będzie możliwość zakładania własnych frakcji/bractw i budowy nowych osad/miast?

Tereny pod miasta będą narzucona ze względu na historię całej krainy, gracz będzie mógł stanąć na czele jednego z nich.

W jakim uniwersum będzie toczył się serwer?

Całe uniwersum jest stworzone od podstaw przez naszego Lore Mastera, cała historia krainy jest autorska.

Czy te miasta będą mogły wchodzić w pewnego rodzaju koalicje tworząc jednolitą społeczność?

Jak najbardziej mogą tworzyć koalicje między sobą, zachowując dalej swoją autonomię, a to jakie będą między nimi stosunki i do czego to doprowadzi leży w rękach graczy.

Kiedy zakończą się prace nad całym serwerem?

Staramy się by jak najszybciej doprowadzić projekt do końca. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przystąpienia do usługi newsletter oraz zapoznałem/am się z polityką prywatności.